No sBlock: TELL_FRIEND_LINK in file: templates/container.tpl
Zmiany w org. ruchu - Miejski Zarząd Dróg (MZD) w Cieszynie
Newsletter
ePUAP

 

A A A

Zmiany w org. ruchu

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com
 • Informacje ogólne

 • ul. Katowicka

  W związku z kontynuacją robót związanych z remontem drogi wojewódzkiej 938 w Cieszynie (ul. Katowicka) informujemy, że w dniu 19.03.2018 r. wprowadzony zostanie II etap zmiany organizacji ruchu polegający na wprowadzeniu kolejnego ruchu wahadłowego na odcinku około 500 m (od granicy z Gminą Hażlach w kierunku Cieszyna). 

 • ul. Katowicka

  W związku z postępem robót remontowych ulicy Katowickiej od dnia 23 maja br. zostanie wdrożony kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu polegający na wprowadzeniu ruchu wahadłowego na odcinku od zakładu wulkanizacyjnego do szkoły.

   

  Ponadto informujemy, że inwestor zadania, Zarząd Dróg Wojewódzkich przystąpił do opracowania projektu tymczasowej organizacji ruchu polegającej na całkowitym zamknięciu ul. Katowickiej. 

 • ul. Korfantego

  W związku z realizacją robót związanych z budową galerii handlowej zamknięto do odwołania ul. Korfantego na odcinku od ul. Kolejowej do ul. Bobreckiej oraz Hajduka (zjazd od ronda) na odcinku od Bobreckiej do wiaduktu.

   

 • Most "Przyjaźni"

  W związku z prowadzonymi przez stronę Czeską robotami remontowanymi dróg na terenie Czeskiego Cieszyna od dnia 1 maja do 31 sierpnia 2018 roku, zamknięty będzie dla ruchu kołowego most "Przyjaźni" w ciągu ul. Zamkowej w Cieszynie.

   

 • ul.Solna

   Informujemy, że przystępujemy do przebudowy ulicy Solnej w Cieszynie. Przebudowa polegać będzie na wykonaniu nowej nawierzchni jezdni.

 • ul. Bobrecka

   W związku z realizacją zadania pn. "Budowa zintegrowanego węzła przesiadkowego w Cieszynie"  zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ulica Bobrecka